Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthonra átlag lakásba milyen...

Otthonra átlag lakásba milyen szerszámok kellhetnek?

Figyelt kérdés

Persze,tudom,elég egy kloffoló és egy csavarozásra alkalmas kés is,én is igy éltem évekig.

De most bővíteni szeretnénk kicsit a barkácskészletet,ne kelljen mindig kölcsönkérni.

amik már vannak:

csavarhúzókból vagy 10 féle,kisfűrész, ütvefúró, vizmérték,mérőszalag,fáziskereső, snitzer, fogószerűk, vizpumpafogó,állitható villáskulcs,pár sima villáskulcs,kalapács,szögek,tiplik,kis imbuszkulcs (amit adnak pl szgép asztal összerakáshoz),szigetelőszalag.


Mi kellhet még ami a mindennapokban használatos?


2012. nov. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj egyszerre bevásárolni, manapság úgyis bármit meg tudsz venni ha szükség van rá. Én pl. remekül elvagyok vízmérték nélkül, és azt se tudom, mi az a vízpumpafogó :)
2012. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek már vannak,vagyis egy része van,egy részét most vettem.

De tuti hogy hiányoznak dolgok,szeretném ha lenne minden ami kellhet.

vizpumpafogó vizcsapszereléshez kellett

2012. nov. 10. 15:09
 3/5 Bandi bácsi ***** válasza:
Harapófogó, kombinált fogó, csipesz (egyébként egész jó a meglévő készlet!)
2012. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oldalvágó, párféle reszelő sem árt, rendes imbusz készlet. Esetleg egy fázisceruza is belefér, sorkapocs, kábelkötegelő. Ezek általában a ház körüli apró javításhoz elégnek bizonyulnak. Ha barkácsolni is akarsz, akkor érdemes mindig azt megvenni, ami kellene, de nincs. Csillag-villáskulcsból a leggyakoribbak a 6,8,10,13,15,17,19. A legjobb, ha van 6-22 minden méret, ma már annyira nem drága.
2012. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre van egy régi vicc, hogy milyen szerszámokra van szükség:


WD40-re ha valami nem mozog, pedig kellene és ragasztószalagra, ha valami mozog és nem kellene. :)

2012. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!