Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha használt vegyestüzelésű...

Ha használt vegyestüzelésű kazánt akarok venni, akkor mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Kilyukadt az enyém, és találtam a neten egy jónak tűnőt tőlünk nem messze. Nagyjából tudom, mire kell figyelni, amikor megnézem, csak milyen jó tanácsokat tudtok adni, hogy mire figyeljek nagyon?

2012. dec. 6. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tűztér állapota: mennyire kátrányos, rács állapota, mióta nem használták-mert a víztér korrodálódik így, de ennek állapotát nem tudod megvizsgálni(!)

külső szigetelés, ajtók állapota.

2012. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra hogy nehogy lyukas legyen mint a tiéd. Viccet félre téve rá kellene jönni a tulajnak miért nem kell . Esetleg ha nagyobbra cserélte akkor gyanús hogy oka van a cserének.Kis teljesítmény kis tűztér stb.
2012. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. A teljesítménnyel nem lesz gond, mert ugyanolyan, mint az enyém volt.
2012. dec. 6. 15:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszont most tudtam meg, hogy a kazán 6 éve nem volt használva. Szerintetek ha víz nélkül tárolták, akkor mennyire mehetett tönkre?
2012. dec. 6. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahogy nyomás próbázni kellene,nehogy csöbörből vödörbe juss.
2012. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nem értek hozzá, de én biztos nem vennék használt kazánt, pláne ismeretlentől. Még ha tudom, hogy kié volt és megbízok benne, akkor talán. Tudom, nem olcsó egy új kazán, de ha egy használt x hónap után tönkremegy, akkor jobban jársz egy újjal.
2012. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsolt75 ***** válasza:

Egyetértek a "hozzá nem értő" hölgyel. :-) Amennyiben lehetőséged van rá csakis újat vásárolj!

Persze lehet, hogy ez sem rossz választás de akár meg is nézethetnéd szakemberrel PL: aki beszereli.

2012. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!