Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Mivel lehetne egy kartonlapra vagy falapra felragasztani fotópapírokat, úgy, hogy a kép ne sérüljön?

Vettem egy posztert, ami 8 db A3 mas lapból áll össze. Össze szeretném illeszteni, de nem tudom mivel kellene összeragasztani, hogy ne sérüljön a kép, ne fakuljon, vagy ne legyen foltos. Én tapéta ragasztóra gondoltam, de szívesen meghallgatok ötleteket.

Kérdések hasonló témákban:
lap, hobbi, barkácsolás, ragasztó, poszter, tapéta, A3, ajándékkészítés

2012. dec. 7. 18:16  Privát üzenet  

A válaszok
Gál István Máté nevű felhasználó válasza:

pritt ragaszto

papirbolt

# 1/2Időpont 2012. dec. 7. 18:41 Privát üzenet
Talán lehet még kapni úgy nevezett foto sarkot.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. dec. 10. 15:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire nehéz a tapétát felragasztani a falra? Hány emberes meló? Mennyire légáteresztőek a tapéták? Egyáltalán azok e?
Hogy lehet egy kis hullámtükröt felragasztani a szekrény külső felületére, vagyis milyen ragasztót ajánlotok?
Mivel lehet hungarocelt, függőleges betonfalra felragasztani?
Vízálló gipszkartonra egy menetben hány sor csempét javasolt felragasztani?
Ruhákra a strasszköveket mivel szokás felragasztani, hogy tartósan ott maradjanak?
Mia neve annak a ragsztószalagnak amit üvegekre lehet felragasztani díszítésnek?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!