Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szalagfűrészlap forrasztásnál...

Szalagfűrészlap forrasztásnál miért törik el a lap amikor kiveszem a forrasztóból?

Figyelt kérdés

Először melegítem utána izzítom majd megint visszmelegítem viszont amikor kiveszem a forrasztóból és megnézem a rugalmasságát azonnal eltörik a lap de nem a forrasztásnál hanem vagy 1-2centivel mellette.Ez mitől van?

Kérem írja le aki tudja hogy mennyi ideig kell felmelegíteni utána izzítani stb.



2012. dec. 10. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket én is tudom csak az a baj hogy amikor megforrasztom valamiért elpattan a lap és ezt nem tudom miért!
2012. dec. 10. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

ha elpattanik, akkor túl rideg lett az anyag, ott ahol felmelegítetted.

próbáld szakembernél (fafűrésztelep, vagy ahol ezzel foglalkoznak), ott többet tudnak mondani is.

2012. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsolt75 ***** válasza:
Biztos , hoyg rideg lesz ahol eltörik. Tanulmányaimból valami olyasmire emlékszem, hogy megeresztéssel ismét rugalmassá lehet tenni. Gondolom ezt te is tudod ha ilyesmire vetemedtél, de lehet hogy hosszabb szakaszon kellene visszamelegítened és hagynod hogy magától hüljön ki.
2012. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!