Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pillanatragasztóval való...

Lambo96 kérdése:

Pillanatragasztóval való kötés erősebbé tétele? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy laptopom, amimek a

zsanérja eltört és szeretném

megragasztani. Az helyzet, hogy

már 3x megragasztottam és

folyton elenged. Vettem erősebb

ragasztót, de nem lehetne

valahogy még erősebbé tenni

ragasztást? Egy pár zsanér 16k szóval inkább az olcsóbb megoldást választom. Segítségért pontozok.


2012. dec. 18. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sparban vettem kék Loctite pillanatragasztót, és tökéletesen megragasztotta a mosógép adaglolójáról letört falatka darabot, azóta is ki-be veszem mosás után az adagolót és masszívan rajta van.
2012. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy két komponensűvel ragasztod. Az bitang erős, és bírja az igénybevételt.
2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsolt75 ***** válasza:
Ha a zsanérod szorul (gondolom eredetileg is azért tört el) akkor nincs az a ragasztó ami segithet rajtad.
2012. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát sajnos én is arra jutottam, mert már nem is tudom hanyadjára ragasztom újra. Most megragasztottam úgy, hogy megálljon, mozgatni nem lehet, szóval minél előbb kén olcsó zsanérpár, mert mindkét oldal rossz. Tudnátok nekem keresni olcsó zsanérokat? Dell Latitude D600-hoz kell.

Ment a zöld

2012. dec. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!