Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Asztalos kb. mennyiért készít...

Asztalos kb. mennyiért készít el egy thermoüveges faablakot? Mondjuk akkora méretben, mint amekkora ablakok a "klasszikus" kockaházak utcafrontján vannak (azok a nagyobb 3 ablaktáblásak).

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor ablakot cseréltünk akkor szóbajött a fa mert gondoltuk hogy olcsóbb. Felmérés után kiderült hogy nem az, a műanyag se drágább, ráadásul nem kell festeni, nem korhad el.

110.000ft volt redőnnyel a 2 szárnyas bukó-nyíló.

Azt hiszem 150X120-as de nem vagyok benne biztos.

2013. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Én a helyedben az üvegessel beszélnék, mivel ő fogja az üveget berakni a helyére ő tudja leginkább, mi kell ahhoz, hogy megfeleljen a keret, ráadásúl rendszerint tud olyan asztalost, aki meg is csinálja! Nem tudom az árat, de így a legolcsóbb!
2013. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fa drágább, de jobb, és természetes anyag. Műanyag olcsóbb, de nehezen javítható, az anyaga jobban fárad(még ha uv állónak is mondják), és nagy a minőségbeli szórás. Hosszabb távon mindenképpen megéri a fát használni.
2013. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából az nem kérdés, hogy fa, vagy műanyag legyen az ablak, mert nem szeretjük a műanyagokat, meg a használt lakberendezési stílushoz sem passzol. Inkább spórolunk kicsit tovább, de legyen fa (pláne, hogy egy konkrét árnyalatra kell majd pácolni).

Akkor keresek egy üvegest és érdeklődöm. :)

2013. jan. 18. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán későn szólok, de a 120x150 az szabvány méret, barmelyik TÜZÉP-en, vagy barkácsáruházban meg lehet venni.
2013. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!