Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Új otthonunkban férjem fúgázta...

Új otthonunkban férjem fúgázta ki a fürdőben a csempét. Azonban a csempe felszínéről nem távolította el azonnal a fúgát, így az rászáradt. Sikálóval már nem lehet leszedni. Mivel tudom eltávolítani úgy, hogy a csempe ne sérüljön meg?

Figyelt kérdés
A csempe régi, fehér színű, olcsó fajta. A fúgázás már több mint fél éve történt.

2013. jan. 20. 07:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

a férjed nem semmi,

de te se vagy rossz,

6 hónappal a műsor után megkérdezed,hogy most mit lehet tenni ,

de hogy válasz is legyen : nem sokat

2013. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A választ köszi. Sejtettem.

Kommentárt nem kértem, asszem.

2013. jan. 20. 07:16
 3/13 borzoska81 válasza:
40%
probald meg cementfatyol a neve egy folyadek amit a kovek lemosasakor hasznalunk szerintem menni fog ezzel a vegyszerel kereskedelemben kaphato vagy sosavoldatal probalkoz elobb azert probald meg egy kisebb feluleten es ha sikerul rogton mosd le vizes torlorongyal
2013. jan. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Megpróbálom!
2013. jan. 20. 08:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuga


Pengével megpróbálhatod letolni a csempe felületéről a rászáradt fugázó anyagot. A csempe felülete zománcozott, egy pengével nehéz kárt okozni benne.


Furán fugázott a férjed, hiszen megkötés után rögtön le kell mosni a felesleget, a szivaccsal meg egyből a felületet is letisztítja...

2013. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem ért hozzá. És kissé trehány.

Köszi az ötletet.

2013. jan. 20. 08:28
 7/13 anonim ***** válasza:
tehetnél egy fényképet a fürdőtökről,megnéznénk,
2013. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zsolt75 ***** válasza:
AH végképp semmi se segít akkor próbáljátok finom polír papírral vagy valami nem túl durva csiszolópapírral leszedni a nagyját.
2013. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nehogy mechanikus eszközzel nekiess!

vízkőoldó ... szivaccsal áttörlöd (persze gumikesztyűben), aztán hagyod pár percet, aztán megint ... le fog jönni (ne ecetes, meg citromos istenbizonyokat használj, hanem sima vízkőoldót)

2013. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt nem oldja semmi sem,az azért fugázó anyag,szerintem a legmegfelelőbb szerszám a spakli.De nem semmi a férjed!-most ezt a kaparást neki kellene csinálni,hogy tanuljon!
2013. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!