Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Budapesten és Pest megyében...

Budapesten és Pest megyében melyek az ajánlott nyílászáró cégek, amik normál áron elfogadható minőséget produkálnak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:
* nyílászáró gyártó cégek
2013. jan. 20. 12:03
 2/3 kunu lenke ***** válasza:
Szia.XVII ker Jászberényí úton a vasúti felüljáró előtt van egy nyílászáró szaküzlet!Ablak ajtó fa-fém és műanyag is hatalmas választék a bolti árakhoz viszonyítva kb 25-30%-l olcsóbb és ha kell rövid határidőre méretre is készítenek !! Én 8800 vettem náluk ajtót amit máshol 12800 adtak volna.
2013. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a KORNYIK ajtó-ablakot ajánlom. Szolnokiak ugyan, de nem Pesti áron dolgoznak. Én is Pesten élek és már 2 munkát is csináltattam velük. Nagyon meg vagyok elégedve és csak ajánlani tudom őket. A Pesti ajánlatoktól kb 20%-al volt olcsóbb, de 100%-al volt korrektebb az árajánlat, ha kell átküldöm az enyémet és nézd meg, nagyon pazar. nsasztalos@gmail.com írj ide és elküldöm neked. www.kornyik.hu; 56/340-894; 30/509-04-32
2013. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!