Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bármilyen fa-bútort be lehet...

Bármilyen fa-bútort be lehet festeni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen bármilyen fabútort be lehet festeni. Előtte ki kell gondolni, hogy fedő festékkel, vagy lazúrozó festékkel akarod e festeni. A lazúrfesték az, amikor festés után is látod a fa erezését.
2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát van egy bukk és kék színu szekrényem és az egészet bukk szinure szeretném lefesteni.
2013. jan. 20. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

biztos vagy benne,hogy fa,és nem laminált lap?

talán egy asztalos véleményt mondhatna,ha elviszel neki egy ajtót.

2013. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

éés megjött az asztalos :D

Ha nem laminált lap, hanem tömör fa, akkor érdemes előtte lecsiszolni, az előző festéket, mert ha rajtahagyod. Vagy nagyon ronda lesz, vagy be se fogja. Én azt ajánlanám, hogy csiszold át először p80-as csiszolópapírral, amig le nem jön róla a festék. De fontos, hogy szálirányban csiszold, ezt onnan tudod megállapítani, hogy merre futnak a szálak benne. ha keresztbe csiszolod akkor nagyon ronda lesz. Majd ha kész van ajánlatos P120-assal is átcsiszolni, hogy szép sima legyen a felület, és utána jöhet a lazúrozás.

2013. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat!

Majd meglátjuk, mert én szívem szerint új bútorra vágynék, de hát az anyu meg az apu...

A mostani bútorom már tobb mint 10 éves és akkor vették az anyuék, amikor én még nem szóltam bele.. Nagyon kicsi voltam.

2013. jan. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!