Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik fúrókalapácsot?

Melyik fúrókalapácsot?

Figyelt kérdés

Fúrókalapácsot szeretnék venni, de nem tudok dönteni hogy ezek közül melyiket vegyem meg. Szerintetek ezek közül melyik lenne a jobb választás?


Black & Decker KD1001K,

FBH-1500 Ferm,

Einhell RT-RH 32


Esetleg tudnátok valami más márkát ajánlani ebben az árkategóriában?



2013. jan. 23. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. 16.000.-ért (néha akcióban 13) Hyundai HYD3202-t az OBI-ból. Ütvefúr, fúr, vés. Bosch licenc, ennyi pénzért nyilván nem az a minőség, de jó vétel.
2013. jan. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zsolt75 ***** válasza:

Az a kérdés mennyit szeretnéd használni? Ha mondjuk építkezel és arra kell akkor oda nem érdemes nagyon drága cuccot venni.


Mikor én építkeztem 14 e ért árulták a gagyit - 2db kellett mire felépült a ház.... Megvannak még de eléggé lóg a bele mindegyiknek.


Ha komolyabb kell mert hosszútávra akarod javaslom nézd meg az AEG TOOLS- nál. Valamivel olcsóbb márka mint a makita, hilti, de majdnem olyan jó.. viszont a noname verzióknál drágább.


A fentiek közül talán a Ferm et választanám.

2013. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A javíthatóság érdekében mindenféleképpen ismert márkára szavazok. A márkák általában teljesítenek is, nem csak hangoskodnak.
2013. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Blacki -re szavazok,még nem csapot be. De az Einhell már igen!

Még mindég azt mondom ,hogy az igazi nagyok után ,a Blacki jön.

2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zsolt75 ***** válasza:
Én sajnos csak rosszat tudok a Black and Deckerről mondani. Ezért tértem át az AEG re.
2013. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Black & Decker már nem a régi. Én is inkább az Aeg-re szavazok. Sajnos nagyon leromlott a B&D minősége. Pedig még most is megvan és tökéletes a kétsebességes B&D fúróm.
2013. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Halló. ez volt a kérdés! Black & Decker vagy Ferm,vagy Einhell.

Én is tudom mi a jó ! de nem azt kérdezték.

De ha minőség akkor nem AEG, mert az sem a régi német.

MAKITA v DEWALT

2013. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az AEG nagyon drága, a Makita árban hatszor leveri!
2013. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

persze tudom hogy vannak ennél jobb gépek de sajnos azokat nincs pénzem megvenni ugyhogy marad ez a 30-40 ezres kategória

fontos szempont volt hogy mindegyikre 3 év garancia van ha neten beregisztrálom a terméket,kivéve a black and decker(de arra is 2 év)

nem szeretném sokat használni csak ugy alkalmanként

szóval nem ipari használatra kell

2013. jan. 23. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Black & Deckert válaszd!
2013. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!