Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Regi, nagymeretu, beepitett...

Regi, nagymeretu, beepitett furdokadunkrol egeszen lekopott a zomanc. Ki hol es mennyiert vallalja a felujitast, ujrazomacozast?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hali sokan meg tudják csinálni a fürdökádatokat csak a megfelelö anyagot kell használni ezt egy szobafestö vagy egy autofényezö is meg tudja csinálni de ha lirod hogy hol laksz én is meg tudom csinálni ha nem az orzság másik végén laksz mert akkor többe kerül a benzinkölcség mint a munkadij nem egy oriási pénzöszeg a munkadij
2009. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pesten lakom, Zugloban. Milyen anyagokat kell hasznalni? es koszi!!!
2009. szept. 6. 01:07
 3/4 anonim válasza:

Lehet kapni kétkomponensű kádzománc-festéket.Én ezzel csináltam és szép lett.Kb.5000 ft,és egy szabványméretű

kádra elég.

2010. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, mi a neve ennek a ketkomponensu festeknek? Hol lehet kapni? Ecsettel, hengerrel lehet festeni?
2010. márc. 22. 11:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!