Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bicikli gumit hogy tudok...

Bicikli gumit hogy tudok télire tartósítani? Biciklimet nem használom télen, de új gumi van rajta! Mit tegyek hogy a sok állástól ne menjen tönkre a gumi? Halottam már arról hogy szilikon spray-vel kell befújni, ez így van?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lehet ne a kerekén álljon.Jó a szilikon is ,a Lidl be

meg lehet venni gumiápoló spray t.5-600 körül,egy autó összes gumijára elég lenne .

2013. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a gumiápolót javaslom.

Nekem egy új gumi 2-3, esetleg 4 évig tart amíg simára nem koptatom. Volt már hogy emiatt kaptam defektet és tolhattak kilométereken át. Annyi idő alatt meg nem szokott baja lenni a téli állásban.

2013. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És úgy jó,ha leveszem a gumikat a kerékről és úgy használom a gumiápolót? Vagy hagyjam a keréken? És ha rajta hagyom akkor le engedjem...vagy felfújva hagyjam??

A kereket leszereljem a bicikliről vagy rajta hagyjam és fejtetőre állítsam???

2013. febr. 4. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!