Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ilyen benzines láncfűrészr...

Egy ilyen benzines láncfűrészre rá lehet szerelni kerékpár láncot? (link + részletek lenn )

Figyelt kérdés

[link]


nyáron össze szeretnék dobni valami motorizált roller félét és gondoltam láncfűrész lenne a legjobb ha megtudom azt csinálni hogy a láncot kicserélem bringa láncra

+ ezeknél csak ami van a markolatnál kapcsoló az műköteti vagy van más is ?mert ha csak az akkor azt meg oldom hogy bovdennel behúzom és már megy is ! vagy nem ? írnátok 1-2 dolgot a láncfűrészekről

ezeknek milyenek ? megnyomom a gombot és akkor fokozatosan gyorsulna ? vagy ezeknél van olyan hogy kicsit nyomom meg a gombot akkor lassan megy ?


szivesen alkotnék valamit csak még nem tudom hogy hogy kéne nekiugrani


aki tud segíteni annak köszönöm + 1-2 link is jól jönne :D


ja és nem akarok sokat költeni még ezt a 12E ft ot is sokallom :D


előre is köszönöm !!!!!!!!!


2013. febr. 3. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb lenne egy dongó motort ráépíteni? A láncfűrészek kapcsolója, valójában egy gázkar és teljesen úgy működik mint bármelyik motoron. Minél jobban nyomod neki, annál jobban pörög, ha elengeded, akkor beáll alapjáratba. Általában egy rudazaton keresztül nyitja a pillangószelepet (vagy tűszelepet) tehát egy bowdwennel is meg lehetne oldani.
2013. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy dongó motort nem kapsz 12E ft ért az olyan 30-60E ft annyit meg nem adok ki azért, hogy hülyéskedjek 1 jót + ha átlehet alakítani egy kicsit a láncfűrészt kerékpár láncosra akkor azt utána vissza is lehet szerelni úgy,hogy utána használjam úgy mint egy láncfűrész
2013. febr. 3. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
12.000-ért már lehet kapni s50-es simson blokkot. Én 2 éve 5000-ért vettem egy Romet blokkot hasonló célra. Bár én motor lánccal használtam. A linkelt fűrészből nem nézek ki valami sokat. Egy hasonló kaliberű MTD ugyanígy néz ki, mégis 30.000 körül van. Ugyanígy néz ki, mégis sokan dicsérik, hogy ház körülre ideális. Az sem egy drága fűrész, ez meg kifejezetten olcsó. Biztos vagyok benne, hogy silány minőségű, nem hosszú élettartamú.
2013. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fűrésszel nincs baj, az viszi a bicajt! Másik két probléma lép fel, az a meghajtás és az áttétel. Mindkettőt dörzshajtással tudod orvosolni. Az USA-ban nagy tábora van ennek a motorépítési formának, Magyarországon se biztosítót, se rendőrt nem tudok elképzelni aki elfogadná mint közlekedési eszközt, de marhulni vagy vidékre, kis forgalmú utakra jó lehet.


http://www.youtube.com/watch?v=DUU3ZrD3lYM

2013. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondom, hogy fűrésszel nem lehet megoldani. Hanem hogy Ez a fűrész minőségileg elégé megkérdőjelezhető. Az ilyen fűrészek általában jó ha 5 m3 hát feltudnak vágni. Így nem biztos, hogy alkalmas lenne erre.
2013. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bicojoco válasza:
link román fürészel ne probálkoz én matrix külső csilakerekest használtam fel dongonak.de a lánc meghajtás sem igazán megfelelö mert a csilagkerék tud lötyögni s ledobálja a láncot én ékszijat használtam......
2013. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!