Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerülne egy tolóajtós...

Mennyibe kerülne egy tolóajtós gardróbszekrény, ha leszabatnám és Én raknám otthon össze?

Figyelt kérdés
Egy picit nagyobb, mint egy hagyományos kétajtós szekrény, de nem sokkal. Ekkora méretben gondoltam.
2009. szept. 4. 08:28
 1/1 anonim válasza:
kiszámolod h mennyi fa kell + kérdezed a lapszabászaton, h ez mennyibe kerülne ( ajánlatos megkérdezni több helyen), és persze az 1éb alkatrészek után is utána jársz... (amúgy csomó mindent ien cuccot otthon kell összeszerelni szóval majdnem ugyanott tartasz, mintha vennéd csak talán olcsóbban, vagy 1éni igényeidnek +felelőt alkothatsz, de olykor előfordul, h készen olcsóbb kicsi az esélye de már hallottam ienről...)
2009. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!