Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Te is szerelőt hívsz minden...

Te is szerelőt hívsz minden meghibásodáshoz? Ha meg tudod javítani a dolgokat, akkor elmondhatnád:a női nemet képviseled vagy férfiből vagy?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor hívok szerelőt, ha én nem tudom megjavítani. Nő vagyok.
2013. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit felemás a dolog. Szerelőt hívnék (ha a férjem nem csinálná meg, de úgyis megcsinálja), de más típusú mesterembert nem. Tehát nem tudok villanyt szerelni, vagy beépíteni egy új wc csészét, de tudok festeni, glettelni, tapétázni, bútort szerelni, ablakot gittelni - vagyis felújítási munkákat csinálni.
2013. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Csak ahhoz hívok ami kimondott szakértelmet kíván,illetve ha nincs hozzá cél szerszámon.Ez meg nagyon ritkán fordul elő .

Férfi vagyok .

2013. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Amit csak tudok, magam csinálok/javítok meg. Tegnap pl. - igaz ez nem javítás - a hűtő ajtaját fordítottam meg, hogy másik irányba nyíljon.

Aztán az egyik helyiségben javítottam ki a festést egy kicsi részen.

Nő vagyok.

2013. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Gázhoz, csőtöréshez szerelőt hívok. Máshoz nem feltétlen, csak ha épp van pénzem és/vagy nincs időm a dologgal foglalkozni.

De inkább az a jellemző, hogy a kisebb dolgokat megoldom magam, a nagyobbaknál meg hívok úgyis segítséget, akkor már hozzáértő ismerősnek szólok.

2013. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ja és nő vagyok :)
2013. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a párom mindent meg tud csinálni. Múltkor a mosógép szivattyúját cserélte ki, meg valamilyen relét. TV-t is Ő csinálta meg. Mondjuk ő nagyon ért ezekhez az elektronika dolgokhoz, programoz is, ha pl ilyesmi romlana el a mikrón azt is meg tudná csinálni. De a fa munkákhoz is ért. Zárat cserél, elemet az ajtócsengőben, igazi ezermester. Egyedül csempézni és járó lapozni nem tud, azt sose csinálta, de ha megmutatják neki azt is tudni fogja. Mióta Ő így kitanulta ezt azóta itt szerelő nem volt. Motort (benzines) is Ő csinálja, ha kell ezer darabra szedi.
2013. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerénytelenség nélkül, de én tényleg mindent megjavítok ami egy háztartásban előfordulhat. Sőt , akár el is készítek, vagy létrehozok bizonyos dolgokat. (bútorgyártás, burkolás, stb.) Előfordult már , hogy elsőre nem sikerült olyan szépen mint hogyha egy szakember csinálta volna, de másodjára már okulok a hibákból és biztos jobban sikerül.

38 éves férfi vagyok.

2013. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Ki az a barom, aki itt lepontoz másokat? Itt nem véleményeket írnak az emberek, hanem tényeket írnak le.

Ha az lenne a kérdés, hogy ki hány éves, akkor lepontoznák a 30 év alattiakat vagy fölöttieket? Elképesztő.


A kérdésre válaszolva:

Elég sok dologhoz értek valamilyen szinten, így ha időm meg megfelelő szerszámom van, akkor megcsinálom.

Viszont átlag heti 60 óra a munkahely (utazással), plusz évi 10 hónapban 20 vagy akár 30 óra a kert, így nem sok időm van, nyáron szinte mindenhez szakembert hívok.

2013. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Amire nőként, egyedül képes vagyok, azt megoldom magam, nem szeretem feladni, ha elsőre nem sikerül. A többihez szerelőt hívok.
2013. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!