Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Süthető gyurma ékszerek,...

Süthető gyurma ékszerek, mobildísz és egyebekhez milyen eszközöket kell beszerezni és mire?

Figyelt kérdés
Illetve ki miket szokott készíteni?
2013. febr. 18. 18:18
 1/4 anonim válasza:
Remélem tudtam segíteni. :) [link]
2013. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kell éles kés, az a legfontosabb. Na meg a gyurma :D.

Én most színes bajuszt csináltam, meg feketét is, nyakláncnak. Meg tortaszeleteket fülbevalónak. És még "gyöngyöket" vagyis nem gyöngy mert az alakja nem olyan, de a lényege, hogy rá lehet fűzni valamire. Ennyi :) ja meg még most csinálok pár fánkot, meg cupcake-t, és vidám színes karkötöket. :D. De akár lehet Mickey egeret is csinálni mobildísznek, vagy bármit. Rád van bízva.

2013. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én igazából semmi extra eszközt nem vettem csak sniccert használtam ,meg a gyurmát. Azért ajánlom a sniccert mert én tortát csináltam és a kés teljesen össze most a rétegek színét, úgyhogy szerintem sniccerez. Én eddig tortát csináltam meg baglyot, fagyit mauffinokat nyalókát, fánkot stb.
2013. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én rengeteg cuccot használok gyurmakészítéshez különböző célokra! :) Kés, körző, fogpiszkáló, drót, fogkrémtubus teteje, ketchup teteje, ecset, ...

Meg persze rengeteg gyurma! :D

És itt egy művem: [link]

2014. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!