Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehetne felújítani egy...

Mivel lehetne felújítani egy panelházban lévő konyhaszekrényt? Fólia vagy ajtócsere? Ha ajtócsere, akkor bútorlapot kell méretre vágatni? Vagy van már kész ajtó is?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő lehetséges, az ajtócsere az esztétikusabb, és tartósabb, bár drágább is. Ha eleve készen vásárolt konyhabútorotok van, akkor az elég valószínű, hogy szabványméret, így lehet rá külön ajtót venni, bár szerintem még mindig olcsóbb, ha leméred az aztóidat, és úgy csináltatod. Bemész egy faipari kft-hez, ami ezzel foglalkozik, és több száz féle bútorlap közül választhatsz.

A fólia sajnos ideiglenes, nem hosszútávú megoldás, és nem mindig éri meg a belefecsérelt időt.

2009. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne költs félmegoldásokra, attól inkább csúnya lesz, mint szebb. inkább spóroljatok egy kicsit, és később vegyetek egy teljesen újat.

vannak olyan bútorboltok, ahol már 100e ft körül lehet kapni szépeket. bár nem tudom mennyi pénzetek van, de én mindenképp az újra szavazok.

2009. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sérült az ajtó,akkor csere.De ha jó állapotban van,vegyél rá öntapadós,lemosható tapétát.Mi is ezt csináltuk,és nagyon mutatós lett.
2009. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a segítséget, végiggondoljuk mégegyszer!
2009. szept. 12. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Praktikerben vannak nagyon olcsó konyhaszekrények, mégis jobb lenne egy új.

Ha az ajtót lecseréled, akkor már a munkalapot is lekellene, lehet így drágább lenne.

Vannak olcsó és viszonylag jó konyhabútorok, csak fel kell kutatni. Nem tudom merre laktok, pl. Szegeden a Papp Bútornál is vannak olcsók és még akció is szokott lenni rájuk.

[link]

2009. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajtócserénél készítess kalkulációt, mert ugye élfóliázni is kell a levágott lapokat, a pántoknak kifúratni a lyukat. Kell pánt, fogantyú. A végén nem kevés lesz, nehogy meglepődj a végösszegnél.
2009. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor valószínűleg az új konyhabútor lesz a legjobb megoldás. A Praktikert megnézzük, futólag láttam is ott múltkor, de az árát nem néztem, akkor még nem terveztük a cserét.
2009. szept. 13. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!