Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Memória habot hol tudok...

Memória habot hol tudok venni? Vagy mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Egy ülést akarok kényelmesebbé tenni(átépíteni és kárpitozni),nézgelődtem neten de nemigazán találtam erre nyersanyag lelő helyet.Egy csomó helyen ágybetétet találtam horror áron,akkora anyagra nem lenne szükségem és főleg 80ezerért.

2013. márc. 2. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol, Budapesten? Vagy merre Magyarországon?
2013. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ajánlani a memória habot . Fekvő-felületek kárpitozásához ajánlható csak . Az ülő alkalmatosságoknál nem előnyös , hogy a fenéklenyomata az illetőnek a fotelben maradjon . Oda rugalmasan visszaalakuló habanyagok ( hideghabok ) pl. poliuretán habanyag ( habszivacs ) ajánlható . Az ágybetétekben ezen kívül gumírozott kókuszrost , rugózat , és különböző vastagságú fliz anyagok vannak , esetleg gyapjú kártolt bunda . A habszivacsot sok helyen árulják különböző vastagságokban 0,5 cm-től 20 cm-es vastagságig . Ára is elfogadható .
2013. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget,és a címet is,ha arra járok megkeresem.

Még egyszer köszönöm!!!

Minden jót!

2013. márc. 2. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:

# 1/3

Pest megyében.

2013. márc. 2. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Másnak is segítség lenne,ha láthatná azt a választ,melyet megköszöntél.:)
2014. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Énszerintem ülésekhez a legjobb a szilikon, kerékpároknál is az van (zselés ülőpárna).
2019. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!