Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez feltétlen szükséges?

Ez feltétlen szükséges?

Figyelt kérdés
Barkácsoltam életemben már rengeted mindent és ahogyan észrevettem eléggé sokan vennék.Tehát úgy döntöttem hogy épitek egy sörétes puskát és már elhalattam a tussak meg az elsütést is megoldottam meg a tárat is de a puskacsőnél megakadtam.A puskák csövének belselyében egy spirális menet van amitől forog a golyó.A kérdés ebben az hogy a sörétes puskánál is feltétlenül szükséges a spirál?A válaszokat köld pacsival jutalmazom.

2013. márc. 7. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Huzagolásnak hívják és a söréteshez nem követelmény, nincs jelentősége.
2013. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Söréteshez nem kell.
2013. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Szinte olvashatatlanul írsz, ezért nem vagyok biztos abban, hogy az alábbiakat meg fogod érteni, de azért bemásolom:


Btk. 263/A. §


(1) Aki

a) lőfegyvert vagy lőszert engedély nélkül készít, megszerez, tart vagy forgalomba hoz,

b) a lőfegyver vagy lőszer készítésére, megszerzésére, tartására vagy kereskedelmére vonatkozó engedély kereteit túllépi,

c) engedéllyel tartott lőfegyverét, lőszerét engedéllyel nem rendelkezőnek átadja,


bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2013. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
72%
Bizony, ez 2-8 év kolesz :) Felejtsd el.
2013. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

A cső meg nem úgy van, hogy fogok egy vascsövet, és odarögzítem valahogy....

Ha az anyaga, vagy a falvastagság, vagy a cső belső ármérője nem oké, akkor szétnyílik a kezedben, mint a rózsa szirma...

2013. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A cső meg nem úgy van, hogy fogok egy vascsövet, és odarögzítem valahogy...."


Ja, nem. Régen Borsodban a Csepel bicikli vázát használták. Minőségi acél és pont jó bele a 12-es töltény!

2013. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az utolsónak és az azelőttinek igaza van félig a sörétesek csöve lehet akár egy egy mm falvastagságú rézcső is
2013. márc. 9. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Az üzenet küldője: Baracsi Krisztián

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 21:37

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ez feltétlen szükséges?

"Szinte olvashatatlanul írsz, ezért nem vagyok biztos abban, hogy az alábbiakat meg fogod érteni, de azért bemásolom: Btk. 263/A. § (1) Aki a).."

Az üzenet témája: Szia!

Az üzenet szövege: Na ha ilyen marha vagy akkor:

1.Megkereslek és kiirtom a családodat

2.Ha ilyen inteligens vagy akkor tudhatnád hogy nemműködőképes beviszgált puskát tarthatunk otthon engedély nélkül

3.Ha nem értesz a témához ne irj választ,te kretén

4.És végül te sem vagy valami nyelvtan zseni szóval előbb a saját házad táján söpröges te szerencse csomag


Kedves Baracsi Krisztián!


Örülök, hogy végre összeszedted az írástudásodat!


Viszont valódi névvel és IP címmel nem volt jó ötlet a halálos fenyegetés, mert ezért én a rendőröket küldöm rád, és a 2-8 évhez még ez is hozzájön!

Pakolj be hideg kaját, hogy amikor mennek érted hajnalban, már ne kelljen csomagolni!


Üdvözlettel: Vladimir

2013. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Baracsi Krisztián

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: tegnap 22:29

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ez feltétlen szükséges?

"Az üzenet küldője: Baracsi Krisztián Az üzenet címzettje: Harkonnen Az elküldés időpontja: ma 21:37 Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ez.."

Az üzenet témája: Szia!

Az üzenet szövege: elmondom mégegyszer hogy az olyanok is megértsék mint te HATÁSTALANITOTT az tudod mi szerintem nem ráadásnak ez kamunév és netkávézóban voltam


Mégegyszer elmondom, hogy te is értsd!


"Tehát úgy döntöttem hogy épitek egy sörétes puskát"

1.) Ezzel már kimeríted az első bekezdésben foglaltakat!

2.) Magyarországon csak akkor számít hatástalanítottnak, ha az MKH által kijelölt helyen és módon hatástalanították, és ezt igazolni is tudod!


"Netkávézóban voltam"


A szolgáltatók egy évig tárolják a böngészési adatokat, és nem mindig vagy netkávézóban. Így utólag én is ezt mondanám, de ha kamunévvel regisztráltál, miért nem merted kiírni?


A lényeg, hogy megtanultál írni, és már nem akkora az arcod!

:D

2013. márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Szóval az kifelejtettem, hogy amikor beregisztráltál az oldalra,akkor egy működő e-mail címet kellett megadni...
2013. márc. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!