Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csempéztem a fürdőszobát és a...

Csempéztem a fürdőszobát és a csempe csempe ragasztos lett és nem tudom leszedni, mivel lehetne leszedni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 20:45
 1/8 anonim válasza:
Ha rászáradt a csempére akkor már sehogy ..:S
2013. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ha nagyobb darab, akkor száradás után simán letolhatod spaklival! Gondolom még nem fugáztad ki, tehát ezt mindenképp csináld meg fugázás előtt! Egyébként egy száraz dúrvább rongy is megteszi. ha egy mód van rá szárazon szedd le, mert ha benedvesíted, szétkened a csempén, rosszabb lesz később leszedni! Fugázást csak tiszta csempénél csináld, mert ha belekerül a fugába, akkor már nem tudod kiszedni, vagy csak nagyon nehezen! Ha fugázol, akkor is maradhatnak foltok, száradás után ecetes vizes ruhával le tudod törülni!
2013. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
Még annyit, hogy a por alapú csemperagasztókra igaz, amit írtam, de gondolom ezt használtál!
2013. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Száradás után valami erősebb műanyag darabbal ,erőből le tudod lökni,v spaklival ,ahogy az előző irta.
2013. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán lejön a fent leírt módszerekkel, szárazon.
2013. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kupicalajos válasza:
Figyu benzinbe áztatsz egy rongyot és lekaparod,a benzin oldja a ragasztót.
2013. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Németh Kriszti válasza:
Higitoval.acetonnal..bar szerintem az sem mindegy milyen fajta ragaszto..
2013. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagyját spaklival le tudod tolni, a kisebb ragasztómaradványokat dörzsi szivaccsal simán le lehet pucolni.
2013. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!