Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag keretes nyílászárók...

Műanyag keretes nyílászárók keretét lehet festeni?

Figyelt kérdés
Műanyag ablakaink vannak, de az elmúlt kb. 20 évben eléggé meggyalázta őket az UV. Vajon ér lefesteni a kereteket? Ha igen, milyen festék a legjobb erre? Köszönöm!
2009. szept. 19. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
biztosan lehet, legfeljebb megcsiszolod kicsit a felszinét, de ha régiek, akkor már azt hiszem csiszolni sem kell, hogy megtapadjon rajta a festék. Nem tudom milyen tipusú festéket ajánlhatnék neked, talán inkább sz. üzletben kérj tanácsot, de jó lenne minél idő állóbbat választani, mert biztosan tudod, hogy a régi ablakok, amik le voltak festve mondjuk fehérre, azokat időről időre át kellett festeni, mert ugyanúgy "megette" az idő.
2009. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Baumax-ban vettem egyszer olyan festéket, ami valami mindenre jó festék volt, sajnos elfelejtettem a nevét, de azzal festettük a radiátorokat és az ablakkereteket, és jó lett.
2009. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!