Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit csináljak?

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
10 éves lány vagyok és nagyon unatkozom. segítsetek

2013. ápr. 3. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

MI érdekel?


Sütés, főzés, textíl, bőr munkák?

Bringázz, túrázz a hegyekben...

2013. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
olvass valamit :) vagy rajzolj, vagy próbálj meg valamit főzni. :) vagy nézz egy filmet ;)
2013. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szoktam anyukámnak segíteni főzni, rajzolni is szeretek de mit? néznék én filmet de nem tudok jó filmeket ti? barkácsolnék de mit? mimdent ,csinálnék de nem tudom hogy milyen filmet nézzek, mit rajzojak,barkácsoljak. mondjatok már pár ötletet
2013. ápr. 3. 14:31
 4/12 anonim válasza:
2. vagyok. próbálj meg festeni egy tájképet :) vagy írd be a youtub-ba hogy teljes filmek magyarul, és ami tetszik azt megnézed. Persze ne horror legyen. Esetleg kérd meg a szüleidet hogy menjetek el valahova :)
2013. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bármibe beelekezdhetsz, ha nem tetszik mást csinálsz. Ha nem próbálsz ki dolgokat, nem tudod, hogy jó e az neked vagy sem!
2013. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 3. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Tanulj meg hímezni...a keresztszemes hímzéssel modernebb dolgokat is lehet készíteni, nagyon jópofa szobadekorációk vannak.

Iratkozz be könyvtárba és olvass...ha esetleg nem tudod, hogy milyen témájú könyv érdekel, akkor próbálgass, mindig másfélét vegyél ki, így rátalálsz a neked tetszőre.

Kezdjél el sportolni...ha van uszoda a közelben, járj oda, vagy futni (esetleg szüleiddel együtt), vagy tornázz otthon valami jó kis DVD-re.

2013. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem szeretek se himezni se fonni sztoktam ki hozni könyveket a könyvtárba de én csak este szeretek olvasni uszoda az drága futni meg mozogni egyedül nem jó a szüleim meg dolgoznak barátok meg messze laknak
2013. ápr. 4. 15:20
 9/12 A kérdező kommentje:
tudtok még mondani ötleteket hogy mit csináljak mert halálra unom magam
2013. ápr. 4. 18:28
 10/12 anonim ***** válasza:
állj neki tanulni!kulombenis 9:22-kor mit keresel otthon tízévesen?
2013. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!