Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel vakoljak?

Mivel vakoljak?

Figyelt kérdés
Neki alltam a hazam felujitasanak belulrol a regi vakolatot lekapartam teglaig.Ez utan mivel vakoljam ujra?mi a legjobb?

2013. ápr. 8. 18:23
1 2
 1/11 szokratesz ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy jó minőségű-e a fal vagy nedvesedő salétromos stb.

Egyébként én mindenképp gyári zsákos vakolatot javaslok, lényegesen jobb minőségűek mint a házilag kevert anyagok. Egyenletes a minőség az egész falon.

alaphelyzetben: gúzvakolat+alapvakolat+simitóvakolat+glett.

2013. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mostani epitesu haz.Szoval nem hinnem, hogy a legjobb minosegu a fal.Koszonom a valaszod!
2013. ápr. 8. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Pénz kérdése a dolog! Jó a zsákos anyag,csak drága, és ha régi a fal akkor valószínű,hogy sok kell belőle. De nincs semmi gond sem a házilag kevertél.
2013. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom.megnezem ezt a bekevertet.
2013. ápr. 8. 22:42
 5/11 szokratesz ***** válasza:
100%

Ha nagyon egyeletlen, omladozó, nedvesedő, vagy más problémák sokaága van, akkor érdemes elgondolkodni hogy érdemes-e vakolni. Sokszor jobb ha szabadon hagyod, és lambéria, vagy gipszkartonnal borítod. Így tud szellőzni a fal folyamatosan.

A házilag kevert vakolatok sem rosszak, nem állítottam, de nagy szakértelem kell hozzá, hogy egyenletes minőséget tudj előállítani. A zsákosnál ez biztosított. Persze ne barkácsáruházba akard megvenni,mert ott általában drágábban adják.

2013. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Van egy helyen ahol egyenletlen nagyon, ott en is gipszkartonra gondoltam.

2013. ápr. 9. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom minek lakásfelújításhoz egy magad, amikor nem is értesz hozzá. Csak rosszabb és igénytelen munkát fogsz csinálni, ha még sose csináltál ilyet. Legjobb lenne most kihívnod egy lakásfelújító céget és ő velük megcsinálni, mint hogy kontárkodsz. Nem is értem az ilyet.
2013. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Manapsag biztos ugy van az embereknek penze, hogy egybol lakasfelujito ceget fog felkeresni.
2013. ápr. 10. 10:38
 9/11 szokratesz ***** válasza:
92%
A kérdező feltett egy kérdést.Olyan jellegűt ami azt mutatja, hogy pénzt akar megtakarítani a saját munkájáét felhasználva. Nem kell leszólni, beszólni, hogy úgy sem tudja megtanulni. Hogyne tudná megcsinálni?! Legalább van önbizalma, ez is becsülendő. Meg még van bátorsága tanácsot is kérni.
2013. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindig lesz olyan aki beszol valamit.koszonom a tamogatast!

Es szeretnem hozzatenni,hogy sikerult megcsinalnom teljesen jol az elokevertes megoldassal.

2013. ápr. 13. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!