Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ebből lehetne pénzt szerezni?

Ebből lehetne pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék süthető gyurmából csinálni nyakláncot, karkötőt, díszt, stb.. ezt szerintem elég jó áron el lehet adni. Jó kézügyességem is van. :) Meg esetleg megpróbálok először egy 2000 Ft-os kis gravírozóval próbálkozni, és ha bejönne, vennék egy jobbat.mMeg az üveg festésen is gondolkodtam, de ennek még nem tudom az árait, hogy mennyibe kerülne egy doboz festék. Ebből össze lehetne szedni valamennyi pénzt? Most nem azt mondom, hogy rögtön, de nem is 20 év múlva. Most ne ennek a kiadását figyeljétek, hanem hogy mennyi jöhetne be belőle? Leginkább a gyurma az esélyes. De lehet hogy a gyöngyfűzéshez is nekifognék. :) x) Nem nagyobb vagyonokra gondoltam. ;)

Èrtelmes válaszokat.


2013. ápr. 14. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ügyes vagy és kreatív, valamint van érzéked a marketinghez is, akkor igen.
2013. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg jó az ügyességed ,akkor érdemes belefektetni.Ha meg nagyon jól megy akkor akár a sorozatgyártásra is gondolni kell :)

A süthető gyurma is jó,de az az igazság hogy ékszerben csak az arany és az ezüst a menő(valaki hord rozsdamenteset is),nagyon kevesen hordanak így kézműves dolgokat.Szóval hogy süthető gyurmából ékszereket csinálj oda nagyon dizájnosnak kell lennie hogy el is vigyék.Az interneten is hirdetheted,de ha van valami hétvégenkénti ócska piac oda is kilehet vele nézni vagy esetleg ajándék boltokba házalsz egy picit és ott lehet hogy áron alul megveszik mert nekik is keresni kell rajtuk.

Szerintem csinálj mindenből egy kis mintadarabot,csinál nekik egy weblapot és próbálj rámenni az egyedi megrendelésekre is egy picit,de oda már tényleg nagyon tudni kell !

Én abban a fázisomba tartok hogy a gépeim nagyja megvan amikkel tudok dolgozni,van netes felületem is,és mindig pakolgatok fel valamit a facebookra ahol mindenki likeolja és megosztják is az albumomat ahová a munkáimat töltöm.

Szóval érdemes belevágnod ha ügyes vagy és szereted is csinálni!

Sok sikert!

Üdv!

2013. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) hát szerintem viszik a süthető gyurmás ékszereket, tárgyakat, mert van valaki face-n aki ilyenekkel foglalkozik, és sokan írják hozzászólásba, hogy lehet-e még rendelni, stb.. :D piacon is visznek mindenféle ékszert, meg aki így ékszerezik ott, az ismerősünk is, szóval biztos hogy odarakná a többihez ingyen is, vagyis nem neki kellene eladnom. Elküldenéd a linket az oldaladról? Lehet üzenetben is :) most amúgy nézegettem a hobbyművész oldalt, és már mindenféle izét akarok készíteni x) pl. mozaikot akarok venni, és azzal a tükröt díszíteni, meg fa dobozt venni, kidíszíteni mindenfélével, meg gravírozni rá, képkeretet díszíteni, meg ilyenek :D nyithatnék vele egy egész standot is. Mondjuk lehet hogy ezt meg is valósítom, csak nem most, hanem most megveszem amiket kinéztem, és csinálok ékszereket, meg próbálok gravírozni is. :) aztán ha gyűlt egy kis pénz, jöhetnek a dobozok. :D
2013. ápr. 14. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Mozaikot venni?

Occsó ha kukázol mindenféle színes sörös üveget meg ilyeneket és összetöröd-akár csempék is jók.Egy barátomnál illegális szemételepen szedtük össze a járolapokat amit összetört és mozaikba rakott össze.

Konkrét oldqalt nem tudok de ha google-ba beírod hogy ingyen weboldal,képfeltöltés stb akkor kidob egy csomót amihez csak regizni kell,és ezek a reklém miatt ingyenesek.

2013. ápr. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!