Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dremel VERSATIP fáklyát mivel...

Dremel VERSATIP fáklyát mivel a legjobb utántölteni?

Figyelt kérdés

Még anno vettem az Aldiban egy "gazdaságos" kivitelű és árú Workzone forrasztó fáklyát (nincs róla kép) Nem használtam túl sokat, de most már teljesen üzemképtelen. Feketés kátrányszerű réteg rakódott le rajta mindenhol. Ilyen (bután) utántöltővel töltögettem.


[link]


Lehet, hogy nem épp a legtisztább gáz van ebben a márkában és az tette tönkre a készüléket, vagy csak maga a fáklya pocsék minőségű? Most elhatároztam, hogy veszek egy Dremel VERSATIP fáklyát...


[link]


...De ha ez is tönkremegy a gáz miatt. Tippeket várok, mivel töltsem a drágább készüléket.



2013. ápr. 21. 12:56
 1/3 anonim válasza:
Nekem a Dremel katalógusom azt írja, hogy finomított butángázzal működik, viszont állítólag bármelyik olcsóbb öngyújtógáz is jó hozzá. Ha biztosra akarsz menni vedd meg a legtisztábbat, ami valószínűleg jóval drágább is.
2013. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ár alapján lehet rájönni melyik gáz a tisztább, vagy van a flakonján valami jelölése is ennek?
2013. ápr. 27. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mivel töltöted újra? Én is épp egy ilyet vettem a multheti Black Fridayn 5.990-ért.
2014. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!