Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 3,5 m hosszú,2,7 m magas,...

3,5 m hosszú,2,7 m magas, normál gipszkarton válaszfalat, hozzávetőlegesen mennyi idő alatt lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Folyamatos munkával számolva gondoltam, nem napi 2-3 óra munkaidővel.
2013. máj. 2. 10:33
 1/3 anonim válasza:
egy hetvege alatt nyugisan meg lehet csinalni.
2013. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napokig tart? Annak, aki nem ért hozzá és most csinálja először, vagy egy hozzáértőnek? Azt hittem, néhány óra felcsavarozni azt a pár db pántot és rátenni a gipszkartont. Akkor egy teszem azt 6 m hosszú gipszkartonfal elkészítése közel egy hétig tartana?
2013. máj. 2. 11:02
 3/3 anonim válasza:
Termeszetesen meglehet egy nap alatt is csinalni a parnafazast es felcsavavarozast.utanna az osszeilleszteseket eltunteni.nem kell sok hozzaertes.en sem ertettem hozza es egy szobat megcsinaltam ugy hogy teljesen jo lett.attol fugg mennyire siet az ember
2013. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!