Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehet lakáson belül lakkozni?

Lehet lakáson belül lakkozni?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, és egy kisebb asztal méretű faszerkezetet kéne lakkoznom. Mit csináljak, hogy ne legyen büdös az egész lakásban? Milyen hamar szellőzik ki? Nincs olyan lakk (vagy bármi hasonló), amivel üvegszerű, magas fényt, időjárásnak ellenálló bevonatot tudok csinálni, lehetőleg szerves oldószerek nélkül?
2013. máj. 3. 06:52
 1/4 anonim válasza:
Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni, de ha van erkélyed, vagy jó nagy ablakod, akkor semmi baj a bent lakkozással. Mi mondjuk olyan helyen lakunk, hogy az ajtó is egy nyitott folyosóra, tehát a szabad levegőre nyílik. Én a konyhaszekrényemet újítottam fel, és lakkoztam le a végén. Ezt csináltam kora délután, és estig nyitva volt az ablak, ajtó, kb. 8-ig simán kiszellőzött. Ilyen jó időben nyugodtan nyitva lehetnek az ablakok, úgyhogy kiszellőzik estére. Rágyújtani viszont addig nem tanácsos a lakásban, mert tűzveszélyes.
2013. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 3. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Lakkozd vízbázisú lakkal. Nincsen szaga, nem káros, de tartós. Én a gyerek ágyát is azzal lakkoztam. Száradás után a víz nem oldja vissza.
2013. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!
2013. máj. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!