Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit készítsek? (TÖBBI LENT)

Mit készítsek? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Kezdő lakatos vagyok (autószerelő szakon végeztem), munkanélküli. Azon gondolkodtam, hogy mit tudnék készíteni vasból amit el is lehet adni. Kisebb alkatrészeket, eszközöket, amit könnyen el lehessen adni. Nem gond az sem, hogy nem keresek sokat rajta, csak azért legyen egy kis zsebpénzem... Valami ötlet?

2013. máj. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, sajnos annyiba kerül a vasanyag, hogy nem éri meg.
2013. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sanyimester ***** válasza:

Járd körbe, a környékbeli vastelepeket, és az ott található vasakat 100,-Ft / kg áron adják el.

Sok autóalkatrész van, esztergályos alapanyagok, gépalkatrészek, ezeket megveszed, kipofozod (RO55, WD40). Mivel látom,hogy a fémekhez értesz.


És mehet fel a vaterára, persze ne kérjél érte sokat!


Ma hallottam, a hírekben, hogy a kereskedőknél 4%-os érrés a korrekt, de látom, a vaterán hogy több 100%-os árréssel is dolgoznak feketén adó nélkül. Itt nem csak az eBay-esekre, gondolok, de ha pénzt akarsz keresni akkor csináld azt amit a többiek, veszel kerékpár-riasztót, autó-kamerát az eBay-en és eladod a vaterán 3szoros áron. Ugyanis az átlag Magyar internetfelhasználó nem is hallott az eBay-ről (vagyis hallott, de nem tuja mi az).


Visszatérve: egy kovácssatu 1000,-Ft a Méh-ben, a Vaterán sok ezer. Egy esztergakéstartó, esztergatokmány, 800- 1500,-Ft a vaterán ugyanaz 10.000,-Ft.

2013. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fémrózsákat,és kerítés díszelemekkel keresem a pluszt.

A fémrózsákat is ha jól megcsinálod,csak időközönként tudsz rajta keresni.

üdv!

2013. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Járd körbe, a környékbeli vastelepeket, és az ott található vasakat 100,-Ft / kg áron adják el."

Nálunk a vastelepek már nem adhatják el e"magánszemélynek" a vasat.

2013. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk se adnak már vasat kifelé, de van megoldás: vinni kell be és akkor tudsz kivinni, csak persze 2:1-hez számolják...
2013. aug. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én formatervező vagyok! csővázas konyhabútorokat akartam építeni, de nincs hozzá se helyem, sem felszerelésem, de számos más ötletem, tervem is van, amit egy lakatos könnyedén összebarkácsol.


Ha gondolod, és össze tudod rakni a terveimet, 50-50%-os haszonnal dolgozhatunk, és megteremtem a piacot a terveim számára. Írj üzenetet, ha benne lennél.


Először azt akartam írni, hogy én a helyedben bútorokat készítenék, de mint tervező, azt ajánlom, hogy dolgozzunk együtt :)

2013. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csőhajlítód van?
2013. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!