Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen szerelvénnyel lehet...

Milyen szerelvénnyel lehet megoldani az eredetileg szabadonálló hűtőszekrény beépítését (összekapcsolása a konyhaszekrény-ajtóval) és hol kapható ilyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket vagy készen megveszed(hűtővel),vagy felbérelsz rá egy bútorasztalost aki kivitelezi.
2013. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.Pityu ***** válasza:
Ez egy egész egyszerü 'csuszka'.Egyik fele a hütőajtó foggantyujának helyére csavarozható, a másik fele pedig a butorajtó hátuljára.Bármelyik butorszerelvény üzletben,vagy olyan lapszabászaton megkapod ahol csavarokat,szerelvényeket is árulnak.
2013. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sanyimester ***** válasza:

A szerelvényeket sok helyen lehet kapni, viszont nem tudom, hogy hol laksz.

Igaz, hogy csak a szerelvényeket kérdezed, de gondolom te tervezed a bútort, tehát vedd figyelembe a hűtéshez szükséges levegőmozgást is.


Beépített hűtőkhöz alkalmazott kivetőpánt: [link]


Hűtőajtó csúszka: [link]

2013. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek szerint létezik ilyen! Természetesen asztalos fogja a bútort építeni, amit összetételében én tervezek, és ezért kérdeztem, hogy ne akarjak majd megvalósíthatatlant! Budapesti cím érdekelne, de mint kiderült akkor valószínüleg a bútorlap-szakkereskedésben lesz ilyen. (fogantyúk meg mindenféle kiegészítők is vannak)
2013. máj. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!