Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek nekiálljak? Ajtó...

Villácska kérdése:

Szerintetek nekiálljak? Ajtó javítás házilag.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és betörtem az ajtómat. Az ajtó erősebb kartonból van, tipikus panel ajtó. Az az ötletem támadt hogy mi lenne hogyha folyékony fával kitölteném a 10*15-ős lyukat, csak kívülről látszik. Utána lefesteném. Szerintetek nekiálljak? Saját pénzből menne mert ha én törtem össze én akarom kifizetni, csak édesanyám nagyon kiakadt. és hogyha nekiállok mire figyeljek oda? Tanácsok most jól jönnének..

2013. máj. 21. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne folyékony fával, hanem igazival pótold, vagy farost lemezzel, úgy hogy belülről odaerősíted.

Majd gletteld le, és csak aztán fessed!

2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a 10*15-ös lyuk az centiméterben értendő, akkor farost lemezzel kell kipótolnod a lyukat, de ha 10*15 milliméterben van, akkor simán kitöltheted folyékony fával is... utána glettelés csiszolás finom csiszolóvászonnal, majd festheted...
2013. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sanyimester ***** válasza:

Amikor késtapasszal legletteled, tegyél rá üvegszálas fátyolt, és akkor erősebb lesz.

Én ilyen esetekben kétkomponenses javítótapaszt (üvegszálast). használok, amivel az autófényezők javítják a karosszériát.

2013. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Gondolom ez az öklöd nyoma a szobád ajtaján. Javaslatom olcsón és könnyen kivitelezhető. tömd ki a rést valamivel simára, keméynre. (papírtörlő) Vegyél igényes és szép öntapadó matricát valamelyik eurós boltban vagy bóvli boltban (max 1000 Ft)és egyenesen ragaszd fel egy papírtörlővel simogatva. pl: végig az ajtón futó virágok

egyszerü és takar [link]

2013. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!