Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Postára kell adnom egy gitárt...

Postára kell adnom egy gitárt hétfőn hogyan csomagoljam be valami tipp?

Figyelt kérdés
Hétfőn postára kell adnom egy fémhúros gitárt .Én arra gondoltam belerakom a puha tokjába és utána ,hogyan szerintetek.Keressek valami nagy dobozt?valami tipp.
2013. máj. 24. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson a postára bízni. Csomagküldő szolgálat.
2013. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon postázni szeretnéd,akkor egy megfelelő méretű fadoboz,kitömöd újsággal habbal,olyan anyaggal ami elnyel minden rezgést,dobálást,kalapácsolást .

Szóval minden olyan részét körbecsomagolnám ami sérülékeny,és tényleg egy fadobozra amire ráégetném a címet. :)

A postán nagyon kontárok,megéri inkább futárszolgálattal elvitetni ha vigyázni is akarsz rá,ha meg nem nagy érték és van masszív dobozod neki akkor hajrá.

Megjegyzem volt már hogy azért nem kaptam csomagot mert leöntötték kávéval a címkét (a postán)

2013. máj. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!