Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Möller krokodil emelőről...

Möller krokodil emelőről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Láttam nem egy helyen és "riasztóan" olcsó. Én speciel 2 tonnás krokodil emelőt néztem magamnak, de egyéb szerszámok is érdekelnének belőle, ha ennyire jó áron, aránylag kulturált darabokhoz hozzá lehet jutni. Ha valakinek van bármiféle tapasztalata, kérem ossza meg velem.

2013. máj. 28. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A möller nem gyárt, a legolcsóbb kínait veszi meg és saját néven forgalmazza. Ez nem jelenti azt, hogy gagyi, mert akár még be is válhat, de csak garanciával vedd meg. Itthon tudtommal nincs hivatalos importőre, a legtöbb magán importban jön be, így sem szervize, sem garanciája nincs. Ha kell, privátban ajánlok jó és megfizethető emelőt.
2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!