Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik akksis fúró éri meg...

Melyik akksis fúró éri meg jobbam? B&D EPC12 10ezerért, vagy Bosch 960 13ezerért?

Figyelt kérdés
Illetve érdemes-e egyáltalán megvenni ezeket otthoni barkácsolásra. Olyan kéne amit ha előveszek tudjak is használni, ne az legyen, hogy jaj, már megint le van merülve stb...

2013. jún. 17. 20:39
 1/6 LR válasza:
Én a helyedben vennék rászánnék dupla annyit és vennék egy Bosch PSR 1080 akksis fúrót. Ha ügyes vagy akkor a vaterán veszel egy teli agip-os kuponfüzetet, szállítással max egy ezresért. Bemész az agip-hoz és rögtön nem 22 az akksis fúró, hanem csak 14. Azért ajánlom ezt a fajtát, mert mivel beépített Líthium-ionos akksija van, ezért könnyebb is a gép, tovább is bírja valamint az élettartama is hosszabb mint egy sima akksinak. Nekem van itthon egy Bosch Ixo, garancia nélkül kaptam ajándékba már két éve, és azzal szoktam szét szedni az autót :D még nem haldoklik.
2013. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak támogatni tudom az 1 est.
2013. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ni-Cd akkusat inkább ne nézegessél. ha nem állandóan használod, akkor az akksi 1-2 év és alig fog vinni,(memória effektus és állás utáni mély kisülés) az új pedig egy gép árával ér fel.
2013. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezek felejtősek, amúgy ha bemegyek az agip-hoz akkor ott ki is lesz írva, hogy matricákkal együtt 14ért vihető? Nem szoktam agipnál tankolni, mennyi matricát kell gyűjteni és hány forint vagy liter után kapja meg az ember?
2013. jún. 18. 19:05
 5/6 LR válasza:

Hát figyelj, én a vaterán vettem 1 Ft-ért egy teli AGIP-os kuponfüzetet(20db bélyeg van benne).

Kitöltöd a füzetet, bemész és odaadod a pénztárosnak, mondod hogy egy akksis fúrót szeretnél.

Ennyi. Am én sem szoktam AGIP-nál tankolni.


Tessék: [link]

2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LR válasza:
Még annyi, hogy a kupon füzetben benne van, hogy hány darab matricával mennyiért veheted meg, vagy : [link]
2013. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!