Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy kell visszatenni a...

Hogy kell visszatenni a falióra ingáját?

Figyelt kérdés
Van egy régi ingás falióránk, s festés miatt lekerült a falról, 2 hétig feküdt. Most visszatettük, de megáll, nem működik. Először azt hittem, hogy a súlyok miatt áll meg, mert először azokat se sikerült jól visszatenni, összeértek. Most már normálisan állnak, viszont az inga leakadt a helyéről (azt nem vettük le, valószínűleg csak a mozgatástól). Hogy kéne visszatenni a helyére?
2013. jún. 19. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek megvan a helye,máshova nem is lehet akasztani.Van amelyiknek ez kivülről nem látszódik .
2013. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
még erre is van válasz
2013. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy nem megy rá a helyére. Tudom, hogy kb. hogy van, csak visszatenni nem tudom. Lóg, látszólag a helyén, de valami pöcökre még rá kéne kapatni, vagy nem tudom. Se oldalról, se szemből nem látom. Nincs valami trükkje?
2013. jún. 20. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!