Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag ablakokra hogyan...

Műanyag ablakokra hogyan lehetne felszerelni a bambuszrolót?

Figyelt kérdés
Megrongálni nem szeretnénk míg garanciális, meg amúgysem tehát fúrás, szögelés kizárva. Az ablak fölé a falra szintén nem tehetjük mert fém húzódik a falban. Semmi esély a használására?
2009. okt. 13. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én - szintén garanciális "korban" lévő - műanyag ablakra úgy tettem fel a vitrázsrudat, hogy öntapadós akasztót (100 forintosban párszáz forint) ragasztottam a műanyag keretre és arra tettem a rudat függönnyel együtt.


Hátha a bambuszrolót is lehet erre rögzíteni.

2009. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm, ez egy jó ötlet! Eszembe se jutott. Csak az a baj, hogy nem biztos hogy elbírja a bambuszrolót.Lehet elengedné a ragasztó, de kipróbálom! Még 1x köszike:)
2009. okt. 14. 17:12
 3/4 anonim válasza:
Bocs hogy kérdésre kérdéssel válaszolok. Mennyibe kerül a bambuszroló? És hol lehet olcsón beszerezni?
2009. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom milyen árban volt, meg mérettől is függ. De 1000-2500 körül már lehet kapni. Utoljára az Auchanban, Möbelixben, Jyskben láttam különböző színekben!
2009. okt. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!