Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Belevághatunk még a felújításba?

Belevághatunk még a felújításba?

Figyelt kérdés
Vettünk egy házat, de a sok huza-vona után csak most kaptuk meg a kulcsokat. Most meg ugye már jönnek a fagyok. Muszáj felújítani, mert csak egy kis "odu" pillanatnyilag. Ablakcsere, falhúzás, stb. Belevághatunk még az időre való tekintettel. Állítólag a fagy nem annyira tesz jót...
2009. okt. 14. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vágnék bele,legfeljebb a belső felújításokba,de ablakcserébe semmiképpen,és külső festésbe sem.Ahhoz már most is elég hidegek vannak,és nem is jósolnak jobb időket.
2009. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ablakcsere 1 napot vesz igénybe. A párom ablakokat épít be, tudom:) Festés meg ilyesmit ne kezdjetek el, de szőnyeglerakás, bútorcsere szerintem belefér. Egyébként állítólag jövőhéten jobb idő lesz.
2009. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ameddig nincs ablak csere ne fessetek ki, mert lehet az ablakos után vakolni kell javítani a falat, és az porral jár. A Festés az utolsó fázis szinte mindig. Várjatok picit enyhébb időt(jövőhét mondjuk), hívjatok ablakost addig is megfogja érteni ha normális ,hogy időjáráshoz is kéne kicsit igazodni ha bent laktok a házba. Az ablakot kivenni az nagyobb mutatvány főleg ha dupla tokos, berakni viszont ha jó a méret 1-2 óra alatt talán berakja egy szakember mert egyszerű szerkezet.Így kicsit kihűl a lakás de estére beröffentitek a fűtést,és nem lesz semmi gond. Falazni is lehet nyugodtan mert 5-10 fok környékén még lehet dolgozni ezekkel az anyagokkal, semmi akadálya hacsak nem jönnek a komoly éjszakai fagyok. Azért egy rendes mesternek tudnia kell a dolgát mikor mivel dolgozhat, vagy ti akarjátok csinálni saját kezűleg...akkor inkább várjátok meg a jövő tavaszt:) Festésben esetleg tudok további tanácsot adni mert szaki vagyok.
2009. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már nem vágnék bele. Azért egy gors festést, padló sikálást és a bent lévő tárgyak tisztítását megcsinálnám még a beköltözés előtt, de a többivel megvárnám a tavaszt.
2009. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!