Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha az ablakra melegpisztolyos...

Ha az ablakra melegpisztolyos ragasztóval ragasztunk papír lepkéket, késöbb le lehet karcmentesen szedni az üvegröl?

Figyelt kérdés
Kaparni kell utána vagy egyszerüen le lehet húzni az üvegröl a ragasztót???
2013. júl. 3. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
siman lejon :)
2013. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis pöttyöt raksz, ami kissé púpos, az könnyen lejön, de vigyázz, hogy ne kend el laposra, mert azt nehezebb leszedni.
2013. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de ha felsz tole probald ki mas uvegfeluleten eloszor, varj vele szaradasig majd szedd le. Elso voltam
2013. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kizárt, hogy mernék rá így ragasztani. Valóban próbáld ki egy másik felületen, de leeht, hogy 2 hét után lejön simán, de egy hónap múlva már nem. Én az üvegmatricával jártam úgy, hogy 3 hónap után nem jött le az ablakról, pedig az elvileg meleg vízzel simán lejön, hát nekem nem jött le. Pedig nem egy gagyi fajta volt.Én inkább gyurmaragasztóval rögzíteném az üvegre, vagy celluxal (a ragasztóból kis hengert hajtogatnék így kétoldalas ragasztó lenne belőle)
2013. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az akváriumba vettünk 3D hátteret amit szilikonnal kellett beragasztani, 3 éve oda van ragasztva 150kg nehezedik rá és nem engedett a ragasztás. Szóltak is ha beragasztjuk többet nem jön ki, max ha körbe vágjuk, de a szilikon ott marad. A ragasztó pisztoly ragasztója ehhez hasonló anyagból van, én nem tenném.
2013. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A ragasztópisztoly ragaszója egy hőre lágyuló anyag, köze nincs a szilikonhoz. A szilikon pedig térhálósodik, azért lesz olyan masszív, és ad erős kötést. Az tényleg nem jön le az üvegről (lévén az akváriumokat is az tartja össze)
2013. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az jó, akkor max. az üveg kitötésével lehet megszabadulni a lepkéktől, jó erős lesz ! :))
2013. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy takonypisztollyal nyugodtan fel lehet ragasztani, le fog jönni az üvegről. De ha ennyire bizonytalan a kérdező, használat kétoldalú ragasztót is. Az meg max egy kis alkoholos dörgöléssel lent van.
2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!