Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell Kerékpárt festeni?...

Hogyan kell Kerékpárt festeni? Kérlek olvassátok tovább!?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ebben tulságosan jártas... dé kéne egy kis segitség hogy hogyan... . Saját dizájnt akarok. De egyedül szeretném. Nem azt akarom hogy " Apu majd elvigye és lefesse a seggem alá " Tanácsokat kérnék. Kérlektiteket !!!

2013. júl. 5. 21:09
 1/3 anonim válasza:
Hát nem sokat árultál el de írok pár sort.Először is szedd szét vázig a bringát ha minőségi festést szeretnél.Szedd le róla az összes piszkot matricákat mindent,majd csiszold fel a felületet zsírtalanítás és fújás.Ha teheted pisztollyal fújd,de vannak nagyon jó festétek spray-ben is.előtte fújd le alapozóval várd meg amíg megszárad egy kis vizes csiszolás majd újabb zsírtalanítás és úgy a szín.nem tudom hogy csak sima egy színűt vagy több színűt szeretnél,de pl szalaggal kimaszkolod és csinálsz bele mintát vagy matrica ahogy akarod.a végén pedig lefújnám több rétegben lakkal és akkor biztos hogy tartós és szép marad.ha van kompresszorod akkor inkább pisztollyal fújd,de ha nincs az sem gáz úgy is lehet szép munkát csinálni.röviden tömören kb ennyi lenne a lényeg.jó munkát :)
2013. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Apu majd elvigye és lefesse a seggem alá."

Pedig ezt nem ártana szakemberre bízni. Nem véletlenül szakma az autófényező.

Persze csinálhatod magadnak is, de ne csodálkozz, hogyha nem fog sikerülni.

Megfolyik a festék, nem jó lesz a maszkolás stb. Nekem egy festő ismerősöm csinálta és azon is lettek kisebb hibák. A több színű festés meg napokig tartott volna, mert elmondta részletesen, hogy azt hogyan kell csinálni. Persze lehet kísérletezni. Először én is ezt akartam, de miután láttam, hogy ő hogyan csinálja és milyen eredménye lett, rájöttem hogy én sosem tudtam volna ilyen jól megcsinálni.


De te tudod, csak nehogy kidobott pénz és idő legyen.

2013. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most festettem! elmész boltba veszek festéket direkt autófestéket kicsit drága (1L/10 000ft) de nagyon szép és "erős" lesz a festés
2013. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!