Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Folyami kavicsból szeretnék...

Folyami kavicsból szeretnék "szőnyeget" készíteni. Milyen ragasztót/alapot használjak, ami elbír egy embert?

Figyelt kérdés

[link]

Valami hasonló módon szeretnék egy kis darab szőnyeg "utat" csinálni az egyik szobába,amit később fel tudok tekerni/összehajtani,ha nem kell. Kertbe való útmutatót találtam járólaphoz,de ott betonba rakják a kavicsokat,a szobába viszont ez a megoldás túl magas lenne,csak belerúgnánk. ( [link] Úgy gondoltam,egy csík padlószőnyegre/pvc-re ragasztanám a köveket,de félek,hogy ha járkálunk rajta,eltörik a ragasztó és 2naponta ragaszthatnám vissza a köveket. Szóval valami olyasmi ragasztó kellene,ami masszív és lehet rajra járkálni,valamint feltekeréskor nem töredezik szét. Valami gumis-habos alap is jó lenne,ami később szilárdul egy kicsit és alkalmazható,a már előbb említett beton helyett. Elég járatlan vagyok az ilyesmiben,bocsi,ha túlmagyaráztam :)


2013. júl. 11. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy egy jó vastag átlátszó sziloplaszt ágyba kellene fektetni a köveket, vagy ami biztosabb megoldás, a műgyanta ragasztó. Mindkettő elég drága lesz, mert sok kell belőle.

Előbbire az FBS jó márka, de 1000 Ft körül van egy tubus, valami olcsóbbat találsz már 500 Ft körül is.

Jó ragasztó például a Thomsit K 182, de elég drága, 5000 Ft körül van literje.

[link]

2013. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülyeséget mondtam, 3000 Ft 1 kg, 15000 Ft egy 5 kg-os.
2013. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 13. 10:22
 4/4 t_peter@azet.sk válasza:
2014. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!