Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tesco vízbázisú lazúrt használ...

Tesco vízbázisú lazúrt használt valaki már kültéren? Mik a tapasztalatok, hogy bírja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ismered a mondást:olcsó húsnak híg a leve! Én a diszperzitjüket próbáltam 1x de soha többet ilyen hulladékot. Ha tartós és szép festést akarsz nézz szét a milesi.hu oldalon ott minden infót és terméket megtalálsz.
2013. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vöröset vettem semmi gond vele csak lehet, hogy többször le kell kenni de most így bírja .és tök jó, hogy vízzel le lehet mosni a kezed. stb... ha pedig megszárad akkor már jöhet rá a vihar. de arra ügyelj hogy ez nem hemmöreit úgyhogy előtte egy kis csiszolgatás meg portalanítás kell!
2013. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első festés előtt, jól hígítsd meg a festéket, ezzel alpozd le.

Száradás után 2 réteget lehet felvinni, de előtte finom csiszoló vászonnal gyengén meg kell csiszolni.

Ne a Teszkóban vásárolj.

2013. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CirrusB válasza:
Igen, használtam tesco vízbázisú lazúrt. A házam fa homlokzatára, kalapdeszkára, verébdeszkára, stb., szóval az összes kültéri fa szerkezetre ilyet kentem, mert sok kellett és ez volt a legolcsóbb. A faanyag új lucfenyő, gyalult, előkezelt, száraz volt. Most 4 év után az időjárásnak leinkább kitett helyeken már alig van nyoma a lazúrnak, szinte teljesen lepergett. Összegezve: NEM ajánlom a kültéri használatát.
2013. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!