Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyűrű készítés?

Gyűrű készítés?

Figyelt kérdés
Láttam egy filmben hogy egy csávó a menyasszonyának gyűrűt csinált, valami fémes tárgyból. Én is olyat szeretnék a barátnőmnek, csak mert ékszereket nem hord, az aranyat majd esküvőre kapja, ezüstöt és bizsu dolgokat pedig nem szeret, tehát gondoltam én is megcsinálom azt amit láttam a filmben. a kabalapasiban is magának csinált a főszereplő azt hiszem... Valaki megtudná mondani hogy ezt hogyan lehet, és milyen anyagból?
2013. júl. 16. 18:21
 1/5 anonim válasza:
Kérdezd sauront!!
2013. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy marós-esztergályos megoldja neked, a mi karikagyűrűnk is terv alapján készült titánból.
2013. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyag kiválasztásával igen óvatos legyél: a réz/bronz könnyen megmunkálható, de iszonyúan megfogja a bőrt, és büdös.

A nikkelallergia elkerülendő, ezért a nikkelt is mellőzném.

Saválló acél szerintem a legtöbb embernek nem okoz kellemetlen tüneteket. A titánötvözet még szép is.

Gondold meg, mégsem lehet véletlen, hogy testen leginkább mégiscsak nemesfémet viselünk!

Muszáj fémből lennie?

Egzotikus fa, csont, szaru, ásvány nem jöhet szóba?

2013. júl. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saválló vagy titán csövet darabolni kell,természetesen a megfelelő méretben.ha van egy oszlopos fúród akkor valahogy ráfogathatnád megmunkálás céljából.
2013. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A csont is jó ötlet, de lehet beszélek egy esztergályossal. Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!