Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy támasszam ki az ajtót...

Hogy támasszam ki az ajtót székkel?

Figyelt kérdés

Reggel mindig bejönnek a szüleim, mert van egy nyulam. Egyébként nem kéne bejönniük, mert a nyúl tök jól elvan ( én nevelem, gondozom). Ketrecben van (a nyúl), és ahogy kinyitják mindig felébresztenek. Van egy irodai vendégszékem és azzal szeretném kitámasztani az ajtót, de nem tudom hogy. A szék a kilincsig nem ér el.

15/f



2013. aug. 14. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem lenne erre ideális megoldás, mert föllöknék a széket, és még riadtabban ébrednél. Szerencsére nemsokára kezdődik az iskola..
2013. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Este tedd ki ketreccel együtt a nyulat az ajtód elé és akkor nem fognak bemenni.
2013. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még ha sikerül is megoldanod, képzeld el ezt a szituációt: Reggel van, apa/anya megszokott módon nyitna be a nyúlhoz. Kilincs lenyom, lendülettel lépne be a szobába, csak ugye az ajtó nem mozdul. Ez egy erőteljesebb puffanást generál. Apa/anya konkrétan felkeni magát az ajtóra. Ugyanúgy felkelsz, mint máskor, ha nem riadtabban, és még akár le is csesznek.


Szerintem a legjobb, ha ahogy írták, kirakod a nyulat, vagy szólsz szüleidnek, hogy legyenek kedvesek aludni hagyni reggel. Sőt, talán még jobb, ha kombinálod a kettőt.

2013. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha beszélnél velük? Talán ilyen hülye megoldások helyett megkérhetnéd hogy NE jöjjenek be.
2013. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!