Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkus fúrógépek Ni-Cd, Ni-Mh...

Akkus fúrógépek Ni-Cd, Ni-Mh akkuval mennyi ideig bírják? Kb. mikor kell újakat beszerezni? Otthoni barkácsoláshoz.

Figyelt kérdés
Megéri ilyen gépet venni ? Li-ion tudom,hogy jobb,de látványos különbségek vannak az árakban.

2013. aug. 25. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 évig általában bírják. Szerintem otthoni célra a Li-Ion felesleges. Azok inkább az ipari jellegű (pl. gipszkartonozás) munkákhoz valók. Azért otthoni célra is érdemes olyat venni, amihez két akkut adnak. Én félig ipari célra használok ilyen gépeket és az aksi halála esetén egyszerűen veszek egy új gépet. Így általában olcsóbban kijövök, mintha keresgélném, hogy hol találok hozzá megfelelő akkut.
2013. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akkor inkább NI-MH, a sok állás nem használ a NI-Cd-nek a memo effekt/mélykisülés miatt, ha ritkán használod, nem tudod kihasználni az akksit egyáltalán, csak kidobálod a pénzt.

jobban megéri egy sima hálózati gép, amit egyszer veszel meg és 10-20 évig jó.

2013. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezeken gondolkodom,vélemények ?

[link]

[link]

2013. aug. 25. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek egy kicsit drágák otthoni használatra. Én egy ehhez megszólalásig hasonló gépet használok:

[link]

Már több mint két éve nyüstölöm és szinte napi használatban van, de gond nélkül bírja a strapát. Ráadásul pakkban volt, két aksival, gyorstöltővel, hordtáskával, 7e Ft körüli áron.

2013. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.
2013. aug. 28. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!