Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kapucsengőt meg lehet úgy...

Kapucsengőt meg lehet úgy buherálni, hogy csak akkor csöngessen, ha csöngetnek, és akkor nem ha a kapukódot beírják? Mert így a kisbabám mindig felébred, ha valaki hazajön.

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos meglehet,de a csengőt is lehet némitani .
2013. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam, hogy csengetnie kéne, de csak akkor, ha nem ütik be a kapukódot.
2013. szept. 2. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Ha nem is némítod el, legalább annyira lehalkítod, hogy ne zavarjon. A szerinted óhajtott megoldás is létezik, csak nehezen találsz egy manust, aki azt kivitelezi.
2013. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem csengőről van szó, hanem kaputelefonról. Az újabb digitális kaputelefonok rövid hangjelzést adnak ki a lakásban, amikor valaki a lakáshoz tartozó kóddal vagy kulcstartóval nyitja ki a lépcsőház ajtaját.


Ha erről van szó, akkor jelezd az üzemeltető (megtalálod a földszinti készüléken) vagy a közös felügyelő felé a kérésedet, mert ez a probléma orvosolható. Szüleimnél is volt ilyen probléma, így aki kérte, annál kiiktatták ezt a jelzőhangot.

2013. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

Nem vagyok műszakilag tapló,de villany szerelő sem .

Értelmezni is tudtam a kérdésed,és több fogalmam volt róla ,mint neked.

A válaszokat megköszönni szokták,és nem kioktatni írójukat .

1 es voltam .

2013. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd át,hát ha megtalálod közte...

[link]

[link]

2013. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves négyes! Köszönöm a válaszod. Igen ilyen van nálunk. Az előző lakásunkban is ilyen volt, de ott valóban csak egy piciny pittyenés volt, itt viszont a csörgőhang és a jelzés ugyanaz a hosszú dallam.
2013. szept. 3. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom , akkorát csenget még egy halott papagáj is felriadt volna :)

Megoldottam , egyszerűen elkértem a postásunktól az övét. Remélem nálatok van neki. így nem a saját 2/kulcs/xxxx használom hanem 100/kulcs/1234 - et de ez csak ebben a házban működik mert a szüleimnél a postás kód 1/kulcs/1111 .

Vagy marad a ajtózár+kulcs , az néma :))

2013. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!