Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Habarcs készitésnél lehet...

Habarcs készitésnél lehet használni két fajta homokot?

Figyelt kérdés
van otthon sárga mosott homok és folyami homok lehet egybe keverni a kettőt vakoláshoz ,ugyis megy bele mészhidrát meg cement

2013. szept. 12. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Vakoláshoz jobb a több folyami homok a simítás/dörzsölés miatt!
2013. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vagy tisztába a habarcs készítésével, ajánlanám inkább a kész habarcsokat. Azzal legalább állandó lenne a minőség, és tartós lenne. a vakolat. A rossz habarcs sok gondot okozhat a későbbiek során.
2013. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok a készitésével csak má régen csináltam nem tudom jó e ez az arány 4,5lapát homok egy lapát cement meg egy lapát mész , de gondolom az se mindegy milyen a homok
2013. szept. 14. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Vakoláshoz legjobb a folyami(marosi) homok!
2013. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon vagy tisztában a habarcs készítésével, úgy látom. Minden helyre minden felületre, alapra, vagy simításra is mást kell keverni. Kövéret, vagy soványat, mikor milyent.
2013. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugye előbb van a gúzolás. Ahhoz egy bizonyos keverék kell. Aztán van a vakolás, amihez durvább vakolat a jó, majd a simító vakolás, amihez máz nem olyan kövér vakolat a megfelelő.

Ezek közül melyik az amit te leírtál keverékként?.

Hol akarsz vele vakolni? Pincében, vagy lakószobában?

Javítani akarsz régi felületet, vagy új falat akarsz vakolni? Gipszes vakolat is van, meg gipszkarton is, Gipszkartonnal például egy nap alatt lesimítom a házad minden helyiségét.

2013. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Irtam privátot
2013. szept. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!