Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » SEGÍTSEN VALAKI! Budapesten a...

SEGÍTSEN VALAKI! Budapesten a XIV. Kerületben kit tudná kidugítani a lefolyónkat és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

a józsi nagyon szívesen kit tudná kidugítani

bazzmeg, ezt a színvonalat -.-

2009. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a boltba, vegyél egy üveg Tiret lefolyótisztítót, este öntsd bele az egészet a lefolyóba, reggelig hagyd benne, aztán forró vízzel öblítsd át. A lényeg, hogy az egészet tedd bele, és egész éjszakára, ne csak 20 percre, mint ahogy rá van írva, mert úgy nem mozdít meg semmit. Tökéletesen kitisztítja a lefolyót.
2009. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kedves Első!

igen, bazzmeg ezt a színvonalat, hogy az nem jut esetleg eszedbe, hogy a XIV. kerületben laknak több tíz ezren és lehetséges, hogy ezek közül valakinek van egy dugulás elhárító ismerőse, akinek jól jönne egy kis mellékes!!


Kedves Második! kösz az ötletet, de sajnos ezen már az nem segít... az a tekercselős izé kéne, amit le kell dugni a lefolyón, de ahol nézem neten, 10 rongynál kezdődik, hogy ledugnak kb 5 percre és megforgatnak egy ilyen izét a lefolyóban...

azé gondoltam, hátha valaki a Városliget környékén lakik és nem lenne rossz neki pár ezer ft, ha ezt meg tudja csinálni...

2009. nov. 7. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is ismerem a józsit! Jól nyomja a csőpatkányával.
2009. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon viccesek vagytok, de bátyámék az 5 éves gyerekkel még mindig szenvednek a dugulástól...
2009. nov. 12. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:

írd be a keresőbe : Duguláselhárítás

és kidob egy csomó találatot.Van aki 1 órán belül kimegy. Hogy mennyibe kerül a kiszállás azt nem tudom,de 1 telefon,és megtudod.

2009. nov. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem 1 órán belül kijöttek (2 fő), igaz nettó 53.000.- fizettem! 12 métert számoltak ( amiből min. 2 méter vitatható) és a papírok írásával együtt kb. 20-25 percig tartott! K***a drága, de ha az embert elönti (nem csak az agyát) a sz*r nem mérlegel! Kertes ház és XVII. ker. kb.1 hónapja. Ha kell tudok tel.számot adni!
2009. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

fürdőszobai lefolyó dugult el?

én először megpróbálnám magam helyrehozni, nálunk is dugult már el, de csak annyi volt az egész, hogy először pumpáltunk, majd azt a kis tartályt leszedtük, és azvolt tele szmötyivel, meg hajjal, meg mindenféle dologgal. aztáűn kitisztítottuk, aztán pumpáltunk még egy kcisit, ésmár jó is lett.

2009. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a Józsi télleg fasza gyerek..10-15 perc alatt elhárítja a dugulást..potom 10 millióért.xDDDDD
2009. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mr. Muscle lefolyótisztító! Bízza rá a piszkos munkát!


Ha nem válik be,akkor meg szippantós :DDDD

2010. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!