Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A panel falba csavarhúzóval...

A panel falba csavarhúzóval bele tudok erőszakolni egy csavart?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fúrni kell mindenképp.
2013. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, még a gyengébb ütvefúrókon is kifog a vasbeton teherhordó fal. A néhány helyen térelválasztóként alkalmazott gipsztégla falba viszont könnyedén be tudsz verni kalapáccsal egy szeget és a csavart is be tudod hajtani csavarhúzóval.
2013. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
A panel házak falait is téglából, salak beton elemekből építették leggyakrabban, tehát simán egy csavarhúzóval előfúrás nélkül aligha. Még a vakolattal nem is volna gond, csak mikor neki megy a csavar hegye a téglának, akkor letép akár egy 50 forintosnyi darabot is belőle!
2013. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Chuck norris a neved akkor simán menni fog.

Ha nem.. akkor szerezz egy jobb fajta ütve fúrót.

2013. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A külső falak többnyire habbetonból vannak, oda be tudsz verni egy szeget is, de a besőkhöz egy nagyon jó ütvefúró kell.
2013. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tescós fúróval három órát szenvedtem, közben eltűnt a fúró feje. Kölcsönöznöm kellett egy Hiltit.
2013. szept. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék én arra a külső fal habbetonra!! Mert laktam is panelben,meg jó pár fajtát és korút szereltem már át de mindnek a fúrásához Hilti kellett.

Villszer.

2013. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!