Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen jó dolgokat lehet...

Milyen jó dolgokat lehet barkácsolni?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja töprengek rajta milyen dolgot készítsek... de nem találok olyan oldalt amin ezzel foglalkoznak. ötletek?
2013. szept. 29. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Készíts egérfogót. Vagy sámlit. Vagy madáretető-házikót, úgyis jön a tél. Vagy fogast. Vagy kutyaházat. Vagy gumipuskát. Légy egy kicsit kreatív :)
2013. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. szept. 29. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekek! Csodálatos kísérletet fogunk máma megtanulni. Termonukleáris bombát fogunk iszkábálni. Nem kell hozzá más csak egy kis plútónium-trinitrotoluol, gyutacs, ragacs, egysesmás…Az egész nem kerül többe 9 000 000 Ft -nál, de má’ 1,5 millócská ért is helyes kis bombátok lehet. Legelőször is szerezzetek be 110 kiló fegyver tiszta plútóniumot, a háztartási bótba. Ha nincs keressétek meg a helyi terroristákat vagy az ifjúsági egyesületet.A plutónium, aki nem tudná, egy radioaktív fém. Amely a neptúnium bomlásakó’ keletkezik. Hasonlít az uránium hó’ a szaturnium hó’ a jupiternium hó’ és a marsium hó’ is. Még mielőtt hozzáfognátok jó’ véssétek az eszetekbe, hogy a plutónium nem veszélytelen. Ha befejeztétek a munkát, szappannal és meleg vízzel mossatok kezet. Oszt’ vigyázzatok nehogy beletorkoskodjon a kistesótok, a kutya a macska a tengeri malac vagy a papagáj! Ha marad egy kis plutónium-por, az rovar riasztó szernek is kitűnő. Igazság szerint ólom ládikában kell tartani, de egy üres kávés doboz is megfelel neki. Legelőször is csináljatok fém tokot a petárdának sík fém lapok búl’, hogy diplomata táskának, uzsonnásdoboznak vagy wartburg-kombinak lehessen álcázni. Alufóliát nem szabad használni! Ha ez meg van műanyag ragasztó segítségével sondorgassatok két félgömböt a plutóniumbó’ és helyezzétek el őket egymástól négy centire, se távolabbra se közelebbre. Most kell a 220 kiló tri-nitrotoluol, vagy ahogy apukátok szokta mondani a TNT. A gerignit jobb vóna’, de nagyon nagy vele a kosz. TNT-t főlleg a modellező bot'ban lehet kapni.

Ha meg van, gyurmával összekeverve formázzátok meg és tegyétek a gömb alakzat köré, az egészet rakjátok a dobozba amit az előbb megcsináltatok. Erős raggasztóval rögzítsétek a félgömböket nehogy e’ pukkanjon. Na most, mindenkinek van régi megunt távirányítható kisautója- de ha nincs jó lesz apu repülő vagy motorcsónak modellje is-. Ki köll’ belőle szererni a rádióvezérlésű szervót, aki ügyes megcsinálhatja a távvezérelt ütőszöget is, ami a detonátort fogja aktiválni. Ilyen detonátort a hipermárketek műszaki osztályán kaptok. Ha mind ez meg van, jól dugjátok el a szerkentyűt. Legjobb ha a gardróbba vagy a mosogató alá. És máris van egy működőképes tíz megatonnás termonukleáris bombátok, ami jó kedvet csinál a házibulikon, de még az országot is meglehet vele védeni.

2013. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 plasztik@ä válasza:
csinálj nekem hangfalat
2013. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én a tesómmal kutyaólat csináltam :) Egy hétig elvoltunk vele :)


[link]

2013. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Jó ronda is lett, már bocs. Remélem, legalább szigetelt.
2013. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

De bunkó vagy :D Viszont télleg elég csunyácska :) Nem baj, első kutyaháznak egész pofás, nem mindenki lenne képes összerakni egy ilyet. Sőt, a többség nem, hidd el.

A kutyának meg pont így a tökéletes, mert Ti (a gazdijai) készítettétek neki. Azt meg magasról tojd le, hogy ki milyen véleménnyel van a kutyaházatokról :)

2013. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rondácska a a kutyaól? Én ennél csodálatosabb kutyaólat még nem láttam, akinek meg nem tetszik, az csináljon jobbat, aztán majd utána vitatkozhatunk :D Mi "kutyaólat" csináltunk a "kutyának", nem egy Palotát valami macskaszerű Eb-nek :) Köszönöm az előttem lévő kommentelőnek azt a néhány kedves szót xD... Egyébként igen, szigetelt, és még én is ellaknék benne, mert egy kutyának ez álmai otthona :) Ahoz képest, hogy házilag lett gyártva, szerintem csodálatosra sikeredett, egyszerűen nem tudok mondani hibákat róla... Bizonyára ti a boltban árult milliós palotákhoz hasonlítottátok a mi kreálmányunkat :) Szerintem egy ember nem csúnyázhat le egy kutyaólat, elvégre nem ő lakik benne...
2013. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kiss-Kárpáty Ildikó válasza:
kézikocsit, taligát, kordélyt, biciklikerékből. mehetsz vele az erdőre fáért.
2013. dec. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!