Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi az, ami mindenkeppen...

Mi az, ami mindenkeppen szukseges egy szerszamosladaba?

Figyelt kérdés

Férjemnek szerszemokat es hozzávaló ládát szeretnek venni karácsonyra. Max. 20ezer Forint értékben.

Tehat olyan minosegueket szeretnek, amiket lehet használni, megsem ipari (napi) szinten. Csak ha otthon valamit javitani, barkácsolni kell.

Panelban lakunk, tehat ehez mérten.

A m.helyemen mar nézelődtem, de annyi mindent osszevasarolnek, hogy a havi fizum ramenne. Raadasul sok lenne a felesleg is benne.


Aki jártas a szerszámok világában, az orna 1-2 alapveto felszerelést?


Koszonom :)


2013. szept. 29. 18:20
 1/8 A kérdező kommentje:

*ehhez

*irna

2013. szept. 29. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:

20 ezerből csak alig jobbat lehet összeszedni a gagyinál .

A fúró gép kihagyhatatlan,csak a Tescóban vannak olcsóbbak .Az olcsó szerszámok szinte csak egyszer használatosak ,néha még használhatatlanok is .

2013. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fúró alap, de annak pont márkásnak kell lennie... Csavarhúzókészlet is nyilván kell, jobb lenne egy krova készlet, de azzal önmagában túlszaladsz a kereten, első körben nem muszáj.

Nem tudom, mire van még a házban nagy szükség, ez a kettő az, ami nélkül nem nagyon lehet létezni. Jó kis jolly joker a franciakulcs, gyakran kellenek villáskulcsok (háztartásfüggő, hogy melyek, nálunk van két motor, azok igényelnek párat), a kombinált fogó is nagyon alap, ja meg persze 1-2 kalapács... De ezekből csak van valami a házban :) "Extrább" (bár szerintem egy házba mindenképpen kellő) dolgok (pl. egy flex ;)) pedig úgyse férnek a keretbe, de gondolom, a ládába se :P.

2013. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fúrót kapásból kilőném, mert ha panelban laktok, úgyis csak ütvefúrót tudnátok használni, az meg maga nem jön ki ennyi pénzből. Kalapács, pár különböző méretű csavarhúzó, csípőfogó, harapófogó. Nekem ennyi volt otthon, amikor egyedül éltem. Amihez ennél több dolog kell, azt már úgysem ússzátok meg szerelő nélkül.
2013. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ilyet?


[link]

2013. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne villamos gépekből vásárolj, azt majd válassza ki ő!

Arra hogy évente 2 szer elő van véve, ezt a listát tudnám ajánlani:

Komplett csomag: 3.500 Ft

[link]

Csavarhúzó készlet: 3.515 Ft

[link]

Krova készlet, (egy ekkora bőven elég): 3.220 Ft

[link]

Szerszámos táska: 2.918 Ft

A sokszor meneteket is kell javítani: 4.400

[link]

Valamint egy kis satu, rögzítéshez: 1.990

[link]

Ezek NEM ipari használatra készített szerszámok! De szerintem tökéletesen megfelelnek a barkácsjellegű használatra! Én ezeket javasolnám megvételre. Az összes egyben 19.543 Ft. Remélem tudtam segíteni! :))

2013. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenképp olyan szerszámok kellenek, amiket akkor vesz elő, ha valamit javítani kell.

pl. A csapot meghúzni, vagy csavart lazítani, stb.

ezért irtam, hogy nem ipari/mondennapos használatra kell.

fúró kilove, mert ha mar arra van szükség, akkor hívunk szakembert vagy rokon megcsinálja.

plusz most vettünk lakást, igy Elméletileg mar nem kell ementalit csinálni a falakbol.

sarokcsavarhuzo klt-t es sima elektromos csavarozot neztem, aami a "manuális" szerszámok melle jol jonne,


koszi a linkeket, ha nem telorol netezek, akkor atnezem őket!

2013. szept. 30. 16:27
 8/8 P.Pityu ***** válasza:
A fúrógép vagy egy akkumlátoros fúrógép az alap.Ne a falfúrásra gondolj!Bármilyen egyszerű barkácsmunkához kellhet, és csavarozni is kényelmesen és gyorsan lehet vele.
2013. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!