Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthon elkészíthetö karácsoniy...

Otthon elkészíthetö karácsoniy ajándék öteleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Tudom messze van még,de mivel házi keszítésú dolgot szeretnék így az több idö. Anyának,apának és nagyszüloknek. De nem ilyen hobbi boltban kapható dolgokból,hanem otthoniakból amit újratudok hasznosítani.

2013. okt. 8. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én valamelyik évben mindenkinek csináltam egy mézeskalács házikót,nagyon aprólékosan,nagy örömet okoztam vele,celofánba volt csomagolva,még porcukor is volt a cserepein,mintha havas lenne.


Amikor kicsi volt a lányom,a bébiételes üvegek felső peremét levágattam,lecsiszoltattam a férjemmel,utána gyertyát öntöttem bele,olyan félig,kívülről pedig kidíszítettem,csillámporral,üveg festékkel,minden félével,mondjuk a gyertya hobbi boltos volt,bordó narancssárga,és a kanóc is,de meglehet csinálni úgyis,ha sima gyertyákat felolvasztasz és beleöntöd.

2013. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyertyát már öntöttem,a házikó jó ötlet.Ja és amúgy 14/L vagyok,tehát drága dolgokat nem.tudok venni mert a havi zsebpénzem 500ft.
2013. okt. 8. 17:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még! :))
2013. okt. 9. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a mézeskalácsot,babra munka,de igazán tetszetős tud lenni.
2013. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dorka1988 válasza:
egy fényképkeretet is fel lehet dobni, új festéssel vagy akár parafadugókkal kiragasztani. és egy családi fotót beletenni. vagy ha van nyomtatód,a neten lehet letölteni naptár készítő programokat és családi fotókkal könnyedén elkészíthető egy családi naptár. jó ötlet lehet még saját kezű szaloncukrot készíteni az otthoni hozzávalókból. sok recept van az interneten. akár egy régi vázát, dobozt fel lehet dobni szalvéta technikával. mamának venni egy mikulásvirágot és egy egyedi kaspóba beletenni. ha gyűjtesz kavicsokat kisebb méretűeket azokat is rárgaszthatod a kaspóra.
2013. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dorka1988 válasza:
a fényképkeretet régi nem használt gombokkal is ki lehet ragasztani, nagyon dekoratív tud lenni. ha van otthon esetleg pár csomag gyöngy, anyudnak fűzhetsz nyakláncot karkötőt is.
2013. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!